General Mobile E Tab 20 Özellikleri

General Mobile E Tab 20

Merhaba hepinizin bildiği gibi Milli Eğitim Bakanlığı ücretsiz tablet dağıtımına başladı. Bizde Milli Eğitim Bakanlığı’nın dağıttığı general mobile e tab 20 modelini tanıtmaya karar verdik.

General Mobile E Tab 20 Özellikleri

Özelliklerini sıralamadan önce şunu belirtmek gerekiyor. Samsung Tab7 kullanmış biri olarak markası dışında fazla fark göremedim. Şimdi Gelelim general mobile e tab 20 özelliklerine :

*10.1 İnç Full Hd Ekran

*8 Çekirdek İşlemci

*4 GB RAM, 64 GB Hafıza

*8MP Ana Kamera, 5 MP Ön Kamera

Tableti gördüm kullandım. Bence gayet kaliteli üretilmiş bazıları MEB veriyor kesin kalitesizdir diye düşünebilir. Ama kesinlikle inanın bana tablet dediğim gibi Samsung tab7 yi aratmıyor.

Tablet verilenler yorumlardan düşüncelerini belirtirlerse daha verimli olur. Merak edenler var.

Tablet Kimlere Verilecek?

Tabletler bakanlık tarafından maddi geliri düşük öğrencilere sırayla dağıtılacak. Yani bir arkadaşınıza tablet verilmesi size verilmemesi ilerde de verilmeyeceği anlamına gelmez. Çünkü Toplu aynı anda dağıtılmıyor. Bu hafta 100.000 kişi. Öteki hafta 50.000 kişi. Tablet verilecek öğrencileri araştırıp seçmek zor bir iş hemen olacak bir şey değil. Bu yüzden herkes sabırlı olmalı. MEB kimseyi mağdur etmez. Gerçekten ihtiyacınız varsa o tablet bir şekilde size de ulaşacaktır.

Tablet çıkanlar yorumlara belirtebilir.

 

 

[zombify_post]

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Tarihi seven tarih araştırmaları yapan bir öğretmenim. Tarih öğretmeni değilim ancak tarihi çok seviyorum. Özgün tarihi bilgiler veren yazılar yazıyorum. Tarihsever herkesi de bu platforma bekliyorum. I just love history.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. General Mobile E Tab 20 Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.